Vyhledání nemovitosti v České republice

Plocha
Cena

Investice do nemovitosti

Cena na vyžádání
Tип:
Sklad
Plocha celkem:
500.00 м2

Skladové prostory stojí v uzavřeném, oploceném, střeženém, administrativně skladovém areálu. Nachází se v průmyslové části Vysočan (areál bývalé ČKD). V dosahu MHD zastávka cca 100 m, metro, příjezd pro osobní i nákladní dopravu. Parkování v areálu na vyhrazených parkovacích místech. 

Detail

Investice do nemovitosti

Cena na vyžádání
Tип:
Kancelář
Plocha celkem:
3200.00 м2

K pronájmu nabízíme třípatrovou budovu na ul. Kolbenova (resp. K Hutím), Praha 9 – Hloubětín. Celý objekt je umístěn vedle frekventované komunikace, potenciálního zákazníka lze zaujmout vystavenými produkty, díky proskleným stěnám celé budovy. Přízemí o ploše 1.000 m2 se hodí jako showroom i pro větší objekty (výška stropu přes 6 m), součástí je vnitřní galerie o ploše 200 m2, na jejímž konci je kancelář. První i druhé patro s plochou po 1.000 m2. V suterénu je umístěno 32 garážových stání. Objekt vybaven elektronickým zabezpečovacím i požárním systémem. Vhodné jako obchodní a/nebo kancelářské prostory. Je možno pronajmout i jednotlivá patra, pro další informace nás kontaktujte.

Detail

Investice do nemovitosti

Cena na vyžádání
Tип:
Obchod
Zisk:
3000000
Plocha celkem:
6376.00 м2

Klíčové vlastnosti investiční nabídky 1. Objekt komerční nemovitosti - obchodní centrum o celkové ploše 2600 m2   2. Velký pozemek patřicí k objektu - plocha 6376 m2   3. 70% prostor jsou v dlouhodobém pronájmu   4. Současná výše ročního nájmu dosahuje 3 mln. Kč   5. Ověřený prodejce - ČEZ a.s.   6. Hlavním nájemcem je společnost "AHOLD Czech Republic, a. s."   7. Velký potenciál rozvoje oblasti diky budoucí trase metra   8. Umístění v hustě obydlené zoně   9. Výborná občanská dostupnost   10. Nemovitost nemá žadná zástavní práva nebo jakákoli omezení, která by mohla zabránit prodeji  

Detail

Rezidence U Pekaře

6 825 000 Kč
Plocha celkem:
150.00 м2

Nabízíme k prodeji nebytové, obchodní prostory v rezidenci u Pekaře na Pražském Vyšehradě. Oblast Vyšehrad je známá svou klidnou parkovou lokalitou, letní divadelní scénou a nádhernými výhledy na celou Prahu a Pražský hrad.  Prostorný nebytový prostor o vyměře 150,7 metrů čtverečných se nachází v přízemí a prvním podzemním podlaží. Celkově se rezidence skládá z 12 bytových a dvou nebytových prostorů.

Detail

Second Hand

7 500 000 Kč
Tип:
Obchod
Plocha celkem:
119.30 м2

Nabízíme k prodeji investičně zajímavý komerční prostor (119,3 m2) v osobním vlastnictví, v atraktivní části ul. Plzeňská, Praha 5 - Košíře. Prostor disponuje velkou výlohou a sociálním zařízením. Lze jej přizpůsobit požadavkům budoucího vlastníka, dispozici tvoří dvě místnosti propojené schodištěm - jedna je v přízemí a jedna v suterénu cihlové budovy po kompletní rekonstrukci. Doporučujeme pro zřízení salonu, fitness, ordinace, kanceláře či obchodu. Nabídka je ale zajímavá i z čistě investičního hlediska - nyní je obchod v dlouhodobém pronájmu se stabilním výnosem 5 % ročně. V blízkosti obchodu je MHD s velmi dobrou dopravní dostupností. Cena je uvedena bez DPH.

Detail

Second Hand

8 855 000 Kč
Tип:
Kancelář
Plocha celkem:
116.00 м2

Nabízíme k prodeji luxusní kancelářské prostory se čtyřmi garážovými stáními na vertikálním garážovém systému, ul. Na Zatlance, Praha 5 - Smíchov. Kanceláře jsou vybaveny novým nábytkem, nabízejí využití jako sídlo firmy, ale např. i ordinace, fitness nebo salon. Nabízený prostor se skládá ze vstupní haly (13 m2) a rozměrné zasedací místnosti (40 m2), dále nabízí tři kanceláře (20, 11 a 10 m2), kuchyňku a sociální zázemí se sprchou a WC. Nabídku doporučujeme, lokalita je velmi zajímavá s výbornou dopravní dostupností; zastávka MHD 'Ženské domovy' je v blízkosti nemovitosti, metro 'Anděl' je vzdáleno cca 500 m, další parkování před domem je bezproblémové. Cena je uvedena bez DPH.

Detail

Second Hand

10 900 000 Kč
Tип:
Obchod
Plocha celkem:
168.00 м2

Nebytový prostor (168 m2) po rekonstrukci v historické části Prahy- ul. Vlašská, Malá Strana. Prostor je rozdělen na dvě podlaží. V horním patře (60 m2) jsou místnosti se špaletovými dřevěnými okny vhodné např. ke zřízení kuchyně, z chodby vede vstup na tři toalety a do sprchy. Spodní patro (108 m2) je velký, klenutý prostor, vhodný k vybudování např. pivnice či klubu apod. V celém objektu je instalována funční vzduchotechnika. Prostor je nevyužíván, má stavební povolení na vybudování samostatného vchodu. Na podlahách je dlažba, celý objekt je zabezpečen alarmem. Adresa objektu je na turistické trase směrem na Pražský hrad a Petřín. Prostor je v osobním vlastnictví a ve vlastnictví účelové společnosti.

Detail

Second Hand

11 200 000 Kč
Tип:
Obchod
Plocha celkem:
80.00 м2

Nabízíme k prodeji luxusní byt v osobním vlastnictví v klidné ulici U Půjčovny, v atraktivní lokalitě Praha - Nové Město. Byt 2+kk (75 m2) se nachází ve zvýšeném přízemí budovy po kompletní rekonstrukci a sám prošel rekonstrukcí velmi kvalitní. Ve všech místnostech je položena italská dlažba, prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC má podlahové vytápění a nové stupačky. Dveře i okna jsou z masivu, kuchyňský kout v prostorném obývacím pokoji je vybaven spotřebiči a sklokeramickou varnou deskou. Ve všech místnostech jsou vysoké stropy. Po dohodě je možné odkoupit nábytek. V současnosti je byt využíván jako nadstandardně vybavená kancelář pro vedení společnosti, s ohledem na to lze byt využívat jako reprezentativní kancelář a bydlení současně. Pro rezidenty je u domu parkování bezproblémové, v blízkosti je veškerá občanská vybavenost - nákupní centra, restaurace atd. Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost (metro Muzeum, Hlavní nádraží, Masarykovo nádraží).

Detail

Investice do nemovitosti

13 000 000 Kč
Plocha celkem:
119.00 м2

Klíčové vlastnosti investiční nabídky 1. Nabízíme k prodeji anglickou školku v Praze 3, v atraktivní rezidenci Central Park Praha.   2. Prodej fungující společnosti včetně nemovitosti   3. Prostor o ploše 119 m2 s možnosti rozdělení na 3 komerční prostory 53,85 m2 , 32,77 m2 a 33,04 m2.    4. Prostor je v přízemí rezidence a velice dobře přístupný.   5. S rodilými mluvčimi z Kanady a USA  jsou uzavřené pracovní smlouvy a samozřejmě je přítomná i česky mluvicí zaměstankyně   6. Ředitel je občanem České republiky, má zkušenost v oboru a perfektně mluví anglicky. Školka dlouhodobě spolupracuje s marketingovou firmou.    7. Bylo investováno 1 000 000,-Kč (založení s.r.o., právnické doklady, zařízení, nábytek, web, marketink a reklama)   8. Náklady: Poplatky: 8 000,-Kč Mzdové náklady: 50 000,-Kč Reklama: 7 000,-Kč Úklid: 1 500,-Kč   9. Ceník: 12 900,-Kč za měsíc plus strava 89,-Kč za den. Tato průměrná a byla stanovena za účelem cena je niž než přilákání klientely. V plánu je navýšení ceny do 14 900,-Kč.   10. Cena včetně nemovitosti: 13 000 000,-Kč Cena samotné nemovitosti je 11 000 000,-Kč + 4 % daň z převodu. V případě prodeje právnické osobě daň se neplatí.   11. Táto nemovitost nemá žádná omezení, která by mohla omezovat proces prodeje. 

Detail

Second Hand

15 500 000 Kč
Tип:
Obchod
Plocha celkem:
215.00 м2

Nabízíme k prodeji nezařízené komerční prostory v osobním vlastnictví, s proskleným vchodem do ulice Brunclíkova, Praha 6 - Břevnov. Prosklený vstup je dobře viditelný, prostor (215 m2) byl dříve využíván jako luxusní prodejna, ale může zde být zřízena např. reprezentativní kancelář, kavárna či restaurace, fitness, ordinace apod. Koupi nemovitosti doporučujeme i na investici, roční výnos z pronájmu činí cca 6 %. Lokalita Pražského Břevnova je velmi atraktivní s vynikajícím dopravním spojením na metro, tramvaje i autobusy. Cena je uvedena bez DPH.

Detail

Second Hand

30 000 000 Kč
Tип:
Obchod
Plocha celkem:
427.00 м2

Nabízíme k prodeji luxusní, nový obchodní prostor (322 m2) s výlohami, čtyřmi parkovacími a jedním garážovým stáním, ul. Bělohorská, Praha 6. Výlohy i okna jsou kryty vnějšími roletami, obchodní prostor je vybaven podlahovým vytápěním, kvalitní dlažbou i sociálními zařízeními. Místnosti lze využít jako kanceláře či sklad apod., ale nabídku doporučujeme zejména pro vybudování salonu, lékárny či obchodu s luxusním zbožím. Parkování pro zákazníky je před obchodem bezproblémové, v blízkosti se nachází zastávka MHD. Nabídku doporučujeme, jedná se o zajímavou lokalitu. Cena je uvedena bez DPH.

Detail