Náš tým

Victor Lekhman

Generální ředitel

Narodil se v Murmansku. Studoval v Murmanském matematickém lyceu, absolvoval Střední školu při Velvyslanectví Ruské federace ve Vietnamu. Souběžně absolvoval jazykový kurz v American College. 

Založil společnost Lekvi v roce 2007.

Firaz Muinov

Výkonný ředitel

Narodil se v Taškentu. Vystudoval vysokou školu se zaměřením na účetnictví. V roce 2004 přijel studovat do Prahy a dostal se na Fakultu informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické. Mluví plynule česky a anglicky, má základní znalosti čínštiny.

V Lekvi Group svými schopnostmi a dovednostmi vytvořil úspěšný obchodní tým, který zdesetinásobil prodej. Podle České spořitelny se společnost Lekvi Group stala nejúspěšnějším prodejcem nemovitostí pro rusky mluvící klientelu v České republice za rok 2013.

Katerina Hischenko

Vedoucí prodejního odděleni

Narodila se a vyrostla v Minsku. Absolvovala střední školu s právním zaměřením. V roce 2003 se přestěhovala do České republiky, kde absolvovala přípravné kurzy na Univerzitě Karlově. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou se zaměřením na podnikání v oblasti obchodu a služeb. Od roku 2007 pracovala v oblasti prodeje, získala zkušenosti ve stavební firmě.

Klíčové dovednosti: schopnost oslovit každého člověka, rychlé řešení obtížných a neobvyklých situací, znalost technologie výstavby, schopnost pomoci zákazníkovi vybrat si správnou variantu a zajistit dohodu ve všech fázích.

 

Viktoria Kalimbet

Realitní makleřka

Narodila se v Berdyansku. V roce 2005 nastoupila na Vysokou školu pedagogickou na fakultu filologie, kterou úspěšně ukončila v roce 2009.

Mezi její povinnosti patří: hledání různých variant, předběžná jednání, organizace prohlídek se zákazníky. Má rozsáhlé znalosti o trhu nemovitostí jak v Praze, tak i po celé České republice, vyzná se v technických charakteristikách navrhnutých nemovitostí, orientuje se ve stavebních a dokončovacích materiálech.