Novostavby

Central Park Praha

V rezidenčním projektu Central Park Praha Vám nabízíme atraktivní byty a domy v unikátním soukromém parku o velikosti 15.000 m2, ve vyhledávané lokalitě Žižkova nedaleko centra metropole.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Central Park Praha

Rezidence Císařského pluku

V historické Praze se realizuje nový výjimečný bytový projekt. Objekt navržený ve funkcionalistickém stylu, původní budova je zajímavě oživena zdvojenými balkony a atypickým umístěním vlajkových žerdí na skeletu v úrovni střešní terasy. Dům je perfektně zapádá do  klidné zelené části města. 

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Císařského pluku

Rezidence Karlín Park

Rezidence "Karlín Park" je prestižní projekt, který se nachází v klidné části Prahy - Karlín, v těsné vzdálenosti od centra města. Okolo rezidenčního komplexu se nachází kancelářské budovy a také několik parků včetně národního parku Vítkov, který odděluje Karlín a Žižkov a kam se můžete dostat, když projdete přes tunel. 

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Karlín Park

Rezidence Korunní

Rezidence Korunní je nový komplex luxusních bytů v Praze, Vinohradech. Rezidence ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí, které je pro každého z nás tak důležité!

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Korunní

Rezidence Moderna

Budova z roku 1927 stylově zapadá do stylu Art Deco volně přecházející ve "Wagneriánskou" modernu. Velkou hodnotu domu vytváří plně zachovaný veřejný interiér.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Moderna

Rezidence Drtinova

Kompletně zrenovovaný činžovní dům s moderní přístavbou a parkováním tvoří příjemné spojení nového s tradiční architekturou. Dům z přelomu minulého století nabízí 4 nebytové jednotky a 16 bytových jednotek v lokalitě Prahy 5 - Smíchova, v těsné blízkosti Kinského zahrady, Petřínského parku, Malé Strany a centra Prahy.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Drtinova

Rezidence Čihadla II

Bytový komplex Čihadla 2 se nachází v podstatě uprostřed stejnojmenného parku, nedaleko Kyjského rybníku. Rezidence patří k městské části Praha 14 – Černý most, poblíž ulice Ocelkova a Generála Janouška. Vedle komplexu naleznete velké množství cyklotras, pláž u Kyjského rybníku, squash centrum a bowling, ale hlavně – národní park Čihadla. Nejbližší stanicí metra je stanice Rajská zahrada, ke které se dostanete pěšky za 5-7 minut. U stanice metra naleznete veškerou občanskou vybavenost: banky, nákupní centra, mateřské a základní školy, veterinární stanici, lékařské ambulance atd. Do jednoho z největších nákupních center v Praze – centrum Černý most – se dostanete za pár minut.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Čihadla II

Rezidence U Roháčových kasáren

Nová rezidence "U Roháčových kasáren" od developera Akro Real s.r.o. nabízí potencionálním zákazníkům 23 bytů, od 1+kk po 4+kk realizovaný v nejvyšších standardech stavby a provedení. Byty, které nabízíme na prodej jsou od levnějších studií (24 m²) po prostorné apartmány (118,7 m²) s terasou (35 m²) a lodžií (od 3 m²). Komplex má podzemní parkoviště. Dům je postaven na hranici dvou pražských prestižních čvrtí, a to Vršovic a Vinohrad, uprostřed zeleně a s výbornou dopravní dostupností. Na náměstí Míru se dostanete za pouhých 15 minut. Nedaleko jsou obchody, OC "Eden", pošta, Vinohradská nemocnice. 

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence U Roháčových kasáren

Rezidence U Pekaře

Rezidence U Pekaře nese svůj název díky vyhlášenému pekařství jenž bylo součástí domu na přelomu 19. a 20. století. Celý dům prochází velkou rekonstrukcí, která bude dokončena na jaře 2015. Noví obyvatelé se mohou těšit na výrazné zvýšení komfortu a standardu bydlení.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence U Pekaře

ByTy Malešice I

Představujeme Vám první etapu prestižního projektu od developera SIDI Prague – rezidenční komplex Byty Malešice. Projekt se skládá z několika domů různých výšek -  od 8 do 18 podlaží. Projekt je unikátní kombinací zeleně a budov, velkou škálou nabízených služeb a blízkostí k centru Prahy.

Zobrazit všechny návrhy projektu: ByTy Malešice I

ByTy Malešice II

Představujeme Vám druhou etapu prestižního projektu od developera SIDI Prague – rezidenční komplex Byty Malešice. Projekt se skládá z několika domů různých výšek -  od 8 do 18 podlaží. Projekt je unikátní kombinací zeleně a budov, velkou škálou nabízených služeb a blízkostí k centru Prahy.

Zobrazit všechny návrhy projektu: ByTy Malešice II

Lidická Alej

O projektu Lidická Alej

Sníte o životě na předměstí s dostatkem klidu a soukromí?

Zobrazit všechny návrhy projektu: Lidická Alej

Rezidence Dejvice House

O projektu Dejvice House

Rezidence Dejvice House se nachází v elitní pražské čtvrti – Dejvice. Tato budova byla postavena ve funkcionalistickém stylu v roce 1932 architektem Sukem, v době rozvoje moderní architektury s důrazem na umělecké provedení a s využitím kvalitních materiálů. Návrh domu byl promyšlený tak, aby okna bytů směřovala na jihovýchodní stranu, což zajišťuje obyvatelům domu přítomnost slunečního světla. Dům je navíc součástí městské památkové rezervace, proto stavitelé a restauratéři přistoupili k jeho rekonstrukci s plnou odpovědností.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Dejvice House

Vilky Buštěhrad

О projektu Vilky Buštěhrad

Líbí se Vám bydlení v tiché a klidné lokalitě plné zeleně? Pohodlí a komfort je pro Vás na prvním místě?

Zobrazit všechny návrhy projektu: Vilky Buštěhrad

Rezidence DOCK

O REZIDENCI "DOCK"

Po uspěšné první etapě projektu, představuje významný pražský developer druhou etapu bytového komplexu DOCK. Jedná se o 3 nizkopodlažní domy, které nabízí 65 bytů. Vyběr je opravdu široký, od jednopokojových apatrmánů, až po luxusní penthausy. Ve veškeréch bytech jsou velká francouzská okna, balkon, terasa či zahrádka s příjemným výhledem na řeku nebo park.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence DOCK

Rezidence Podolské schody

O PROJEKTU

Bydlení u řeky s krásným výhledem, širokým sportovním využitím a zároveň v blízkosti města, to jsou hlavní charakteristiky nového projektu Podolské schody od známého developera.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Podolské schody

Alfa rezidence

O PROJEKTU ALFA REZIDENCE

Alfa rezidence představuje kombinaci tradičních a moderních přístupů, nabízí rodinný typ bydlení s využitím metody rozdělení prostorů na soukromé, napůl soukromé a veřejné. Alfa rezidence byla vytvořena na základě 4 zásad: ideální měřítko, reprezentace a soukromí, dostatek zelených zon a komfort.Lokalita pražského Žižkova je velmi lukrativní a poptávanou oblasti pro bydlení. Není se čemu divit, neboť se jedná o zelenou, klidnou část v těsné blízkosti centra města. Na Václavksé náměstí se dostanete za 10 minut jízdy tramvaji. Taktéž je Vám k dispozici nákupní centrum Flora a stanice zelené trasy metra. Velké množství restaurací, kaváren a parků velmi příjemně zpestří večerní prgoram. 

Zobrazit všechny návrhy projektu: Alfa rezidence

Rodinné domy Cholupice 3. etapa

O projektu Cholupice

Velký, moderní projekt na okraji Prahy, v Cholupicích, zahrnuje 3 etapy výstavby 18 rodinných domů. Jedna se jak o samostatně stojící domy, tak i řadovou variantu. Díky dobrému a pohodlnému umístění, dostanete se do centra Prahy, přes Modřany, jíž do půl hodiny. 

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rodinné domy Cholupice 3. etapa

Odeon (Most)

O projektu Odeon

Super moderní bytový komplex Odeon je postaven v centru Mostu, kam se z Prahy dostanete za pouhou jednu hodinou jízdy autem. Komplex představuje sebou rohový dům z 3 bloků a 10 pater s moderními arkýři. Hlavní fasáda domi je orientována na centrální Mostecké náměsti s krásným výhledem. Pozor! Projekt je dokončen a téměř každý byt již má svého nájemce s uzavřenou smlouvou. Vy si kupujete vlastnické právo na nemovitost, která už od prvního dne přináší získ. Smlouva o nájmu může byt vypovezena na základě Vašeho přání. 

Zobrazit všechny návrhy projektu: Odeon (Most)

Rezidence Garden house

Historie domu pochází do roku 1933 a v současné době prochází rozsáhlou, avšak citlivou rekonstrukcí tak, aby si zachoval svůj šarm a přitom vám nabídnul komfort. Stávající okna budou vyměněna za nová a na dvorní fasádě vzniknou dva nové prosklené vikýře. I společné prostory domu jsou pro život důležitý, proto i ty projdou patřičnou rekonstrukcí. Jedinečným zážitkem se pak pro vás a vaše nejbližší stane zahrada ve vnitrobloku.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Garden house

Rezidence Krejcárek

O PROJEKTU KREJCÁREK

Vyhledávaná lokalita s přitažlivostí městského centra, ale i bohatou historií, pro kterou už dávno neplatí označení „dělnická“. Jedna ze žádaných pražských částí, kde se lidé nejen potkávají, ale hlavně žijí. Výpadovky z Prahy a napojení na Pražský okruh v dosahu 15 minut. Centrum Prahy je díky výborné poloze dostupné během několika minut.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Krejcárek

Rezidence Byty Krejcárek

O PROJEKTU 

Projekt „Bytový dům Krejcárek" se nachází v centrální části Prahy, na Novovysočanské Ulici v Praze 9. Nabízí moderní a kvalitní bydlení na rozhraní Prahy 3 a Prahy 9. Lokalita poskytuje bydlení v dosahu centra Prahy a zároveň bydlení u lesa.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Byty Krejcárek

Rezidence Gregorius

Žižkov žije a vy můžete žít v něm! Kde? V jedné z klidných žižkovských ulic jsme pro vás připravili krásné bydlení v Rezidenci Gregorius, v domě, který je velmi cenným příkladem historizujícího slohu. Pokud zvednete oči k nebi, můžete se o tom přesvědčit sami - šestiosé průčelí, okna obohacena zdobnými segmenty a dekorativními pilastry - odkaz dokonalé architektury konce 19. století.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Rezidence Gregorius

Beranka

Koncept domků v Berance spojuje praktické výhody bytu s přednostmi domu. Dokonce i pořizovací cena domu je srovnatelná s cenou klasického bytu. Dostanete za ni ale mnohem víc - bydlení s dostatkem prostoru a zahradou.
Součástí projektu nacházejícího se ve velmi klidné lokalitě Horních Počernic je i dětské hřiště. Relaxovat a radovat se s rodinou můžete na kole, na přilehlé cyklostezce navazující na Klánovický les, zajet si na výlet do Chvalského zámku, tvrze Hummer procházku k blízkému rybníku nebo si zatrénovat na golfové hřiště Golf Resort Black Bridge.

Zobrazit všechny návrhy projektu: Beranka