Sezóna golf-turnajů 2016 úspěšně zahájena

Společnost Lekvi Group už několik let podporuje významné golfové turnaji v České republice, a tento podzim, stejně jako v loňském roce se objevila mezi partnery nejzajímavějších turnajů – MissGolf-2016 a Knauf Golf Adventures.

V sobotu, 3.9.2016, proběhl v pražském Motole  golfový turnaj 16. ročníku MissGolf, soutěže o nejkrásnější golfistku České republiky.

Tři nejlepší hráčky postupují do fínále soutěže, která se koná 27. listopadu v pražské Hybernii. Poprvé v historii soutěže se hrál canon start s několika zdvojeným odpališti. Letošní soutěžící byly počítány ve zvláštní kategorii. Pořadí určoval součet umístění na rány a Stableford. V případě rovnosti rozhodovalo dodatečné kritérium,  kterým byl výsledek netto.

První finalistkami MissGolf 2016 jsou: Adriana Kubecová, Lenka Maudrová a Magdalena Hamáčková. Další finalistky vzejdou z internetového hlasování a  a dovolby poroty. Finále se koná v neděli, 27. listopadu v Divadle Hybernia v Praze.

A jž v pátek 9. září se uskutečnil druhý  z letošních plánovaných golfových turnajů Knauf Golf Adventures 2016 na jednom z nejkrásnějších golfových hřišt v České republice – v Golf Resortu Karlovy Vary. Navíc  i počasí vyšlo  jako na objednávku – slunečno a teploty kolem 27 stupnů s mírným vánkem – ideální golfové počasí. I vzhledem k těmto faktorům měl turnaj již tradičně vysokou účast, kdy ve třech kategoriích se proti sobě utkalo celkem 99 hráčů. O dobrou náladu se staraly hostesky rozvážející občerstvení , vody a s nabídku kvalitních karibských rumů a – již k této tour patřící – hruškovému koňaku. Celý turnaj měl herně vysokou úroveň, což bylo znát i na výsledcích, kdy ve dvou ze třech kategoriích všichni vyhlášení a ocenění hráči zlepšili svůj hendikep. Vítězem mistrovské kategorie se stal hráč hájící barvy pořadatele – společnosti Knauf – pan Filip Balatka.

Zpět ke zprávám