Lekvi Group

Společnost Lekvi Group byla založena v roce 2007 a velmi rychle se stala jednou z největších realitních kanceláří v Praze. To vše díky pracovnímu nasazení týmu a důkladné péči o každého klienta.

Naší nespornou výhodou je komplexní přístup ke klientům, který naši zákazníci velice oceňují. S naší pomoci šetříte svůj čas, získáte komplexní servis a poradenství ohledně nemovitostí od A do Z.
Vybíráme vhodný objekt z naší rozsáhlé databáze a navíc poskytujeme služby daňových poradců, právní a účetní podporu a také přebíráme správu nemovitostí.
Za posledních 13 let práce provedli naši zaměstnanci více než 1000 transakcí s nemovitostmi.

Nepřestáváme se rozvíjet a díky tomu rozšiřujeme své působení i ve sféře developmentu a investic.

Naše mnohaleté zkušenosti na trhu s nemovitostmi pomáhají úspěšné realizaci nových projektů pro investory.

 

Náš tým

Andrej Levin

Vedoucí investičního oddělení
+420 775 564 544
levin@lekvi.cz

Mgr. Ilja Čistov

Makléř
+420 775 566 392
chistov@lekvi.cz

Roman Pavin

Makléř
+420 778 065 326
pavin@lekvi.cz

Valerija Kirjuchina

Makléřka
+420 776 304 357
kiryukhina@lekvi.cz

Viktoria Kalimbet

Makléřka
+420 722 680 209
kalimbet@lekvi.cz

Madina Nurmatova

Daňový poradce
+420 776 209 703
nurmatova@lekvi.cz

Vladimir Reznichenko

Vedoucí HR oddělení
+420 776 737 390
hr@lekvi.cz

Ekateřina Čalenko

Vedoucí hypotečního oddělení
+420 776 760 428
chalenko@lekvi.cz

Alexandr Usačev

Vedoucí oddělení správy a pronájmu
+420 777 426 661
usachev@lekvi.cz

Elena Korolková

Vedoucí prodeje a náboru nemovitosti
+420 727 990 105
korolkova@lekvi.cz

Tatjana Lubova

Marketing
lubova@lekvi.cz

Mikhail Slastukhin

Finanční ředitel
+420 775 566 125
slastukhin@lekvi.cz

Dmitry Fedorov

Makléř
+420 775 006 957
fedorov@lekvi.cz

Tatiana Ustyukhina

Účetní
+420 775 719 213
ustyukhina@lekvi.cz

Svetlana Eliseeva

Účetní
+420 775 719 213
eliseeva@lekvi.cz

Natallia Katselnikava

Účetní
+420 775 719 213
katselnikava@lekvi.cz

Veronika Seravokaya

Účetní
+420 608 850 958
seravokaya@lekvi.cz

Ekaterina Gushchina

Administrativní správce
+420 774 289 131
gushchina@lekvi.cz

Xeniya Yessyreva

Hypoteční specialista
+420 727 990 408
yessyreva@lekvi.cz

Helena Fedak

Účetní
+420 212 242 149
fedak@lekvi.cz

Anastasiia Aseeva

Makléř
+420 774 731 518
aseeva@lekvi.cz

Tatiana Slastukhina

Finanční oddělení
slastukhina@lekvi.cz

Poskytujeme podporu