Lekvi Group

Společnost Lekvi Group je na trhu už od roku 2007 a za tu dobu se velmi rychle rozrostla. Z malé firmy se najednou stala jedna z největších realitních kanceláří v Praze.
Klíčem k úspěchu je podle nás individuální partnerský přístup ke každému klientovi.
Díky komplexním službám, které v evropských realitních kancelářích často nejsou k dispozici, a rychlosti komunikace ušetří naši klienti spoustu času.
Vybíráme vhodný objekt z naší rozsáhlé databáze a navíc poskytujeme služby daňových poradců, právní a účetní podporu a také přebíráme správu nemovitostí.
Za posledních 13 let práce provedli naši zaměstnanci více než 1000 transakcí s nemovitostmi.

Náš tým

Andrej Levin

Vedoucí investičního oddělení
+420 775 564 544
levin@lekvi.cz

Madina Nurmatova

Daňový poradce
+420 776 209 703
nurmatova@lekvi.cz

Vladimir Reznichenko

Vedoucí HR oddělení
+420 776 737 390
hr@lekvi.cz

Ekateřina Čalenko

Vedoucí hypotečního oddělení
+420 776 760 428
chalenko@lekvi.cz

Alexandr Usačev

Vedoucí oddělení správy a pronájmu
+420 777 426 661
usachev@lekvi.cz

Elena Korolková

Vedoucí prodeje a náboru nemovitosti
+420 727 990 105
korolkova@lekvi.cz

Tatjana Lubova

Marketér
lubova@lekvi.cz

Mikhail Slastukhin

Finanční ředitel
slastukhin@lekvi.cz

Svetlana Eliseeva

Účetní
+420 775 719 213
eliseeva@lekvi.cz

Natallia Katselnikava

Účetní
+420 775 719 213
katselnikava@lekvi.cz

Ekaterina Gushchina

Administrativní správce
+420 774 289 131
gushchina@lekvi.cz

Xeniya Yessyreva

Hypoteční specialista
+420 727 990 408
yessyreva@lekvi.cz

Anastasiia Aseeva

Finanční oddělení
+420 774 731 518
aseeva@lekvi.cz