Lekvi Group

Společnost Lekvi Group byla založena v roce 2007 a velmi rychle se stala jednou z největších realitních kanceláří v Praze. To vše díky pracovnímu nasazení týmu a důkladné péči o každého klienta.

Naší nespornou výhodou je komplexní přístup ke klientům, který naši zákazníci velice oceňují. S naší pomoci šetříte svůj čas, získáte komplexní servis a poradenství ohledně nemovitostí od A do Z.
Vybíráme vhodný objekt z naší rozsáhlé databáze a navíc poskytujeme služby daňových poradců, právní a účetní podporu a také přebíráme správu nemovitostí.
Za posledních 15 let práce provedli naši zaměstnanci více než 1000 transakcí s nemovitostmi.

Nepřestáváme se rozvíjet a díky tomu rozšiřujeme své působení i ve sféře developmentu a investic.

Naše mnohaleté zkušenosti na trhu s nemovitostmi pomáhají úspěšné realizaci nových projektů pro investory.

Náš tým

Andrej Levin

Vedoucí investičního oddělení

+420 775 564 544 levin@lekvi.cz

Mgr. Ilja Čistov

Roman Pavin

Valerija Kirjuchina

Madina Nurmatova

Vladimir Reznichenko

Vedoucí HR oddělení

+420 776 737 390 hr@lekvi.cz

Elena Korolková

Tatjana Ostrjagina

Vedoucí oddělení marketingu

+420 737 956 618 ostrjagina@lekvi.cz

Michal Slastuchin

Dmitry Fedorov

Tatiana Ustyukhina

Svetlana Eliseeva

Natallia Katselnikava

Veronika Seravokaya

Ekaterina Gushchina

Administrativní správce

+420 774 289 131 gushchina@lekvi.cz

Oddělení pronájmu

Xeniya Yessyreva

Vedoucí hypotečního oddělení

+420 727 990 408 yessyreva@lekvi.cz

Helena Fedak

Anastasiia Aseieva

Rustam Sadriev

Asistent makléře

+420 773 605 849 sadriev@lekvi.cz

Taťána Slastuchina

Finanční oddělení

+420 775 003 302 slastukhina@lekvi.cz

Natalia Lekomtseva

Graphic designer

lekomtseva@lekvi.cz

Natali Cherniy

Asistent makléře

+420 725 529 357 cherniy@lekvi.cz

Oleksandr Dehtiarov

Daria Baidala

Olga Tarlovskaja

Volodymyr Tryhubenko

Egorov Dmitry

Specialista Controllingu

+420 702 039 990 egorov@lekvi.cz

Maria Khvyts

Andrey Moravec

Technický projektový manažer

+420 775 112 210 moravec@lekvi.cz

Alexandr Usačev

Maria Kopřivová

Nechte nám kontaktní údaje a my Vám poskytneme konzultace