Příběh naší makléřky a její cesta za úspěchem

Příběh naší makléřky a její cesta za úspěchem


Příběh naší makléřky a její cesta za úspěchem.  

 

Zdravíme všechny! Dneska pro vás máme neobvyklý příspěvek. Toto je příběh jedné z našich nejúspěšnějších makléřek. Elena vám prozradí, jak se do společnosti dostala a proč si vůbec zvolila toto povolání.  

 


- Dobrý den, jmenuji se Elena a dnes budu vyprávět svůj příběh o tom, jak jsem ve firmě začala pracovat a co mě na oboru zaujalo. 


Vystudovala jsem hutnictví a věnovala jsem se svému povolání celý život - bydlela jsem v Rusku a prodávala jsem ocelové trubky. 


Stalo se, že jsme se s rodinou přestěhovali do České republiky. O práci s nemovitostmi jsem zpočátku vůbec neuvažovala, věnovala jsem se výhradně svojí rodině. 

Narodilo se nám druhé dítě a pustila jsem se do hledání nové práce. 

Uvědomila jsem si, že v Praze se práce v mém oboru moc nenabízí. Všechny průmyslové společnosti se nacházejí daleko od Prahy.  

 

Tak jsem si položila otázku - co by mě mohlo ještě zajímat? 


Víte, já jsem od přírody velmi zvědavý člověk, mám ráda design, estetiku, vybavení místností a tak podobně. Tohle mě vždycky přitahovalo. 


Shodou okolností se sídlo společnosti Lekvi nacházelo přímo v našem domě! Napadlo mě, proč to nezkusit právě v realitách? 


Navštívila jsem kancelář Lekvi a byla jsem mile překvapena tím, jak mě uvítali.  

Bylo mi nabídnuto místo vedoucího oddělení prodeje starších nemovitostí. S radostí jsem se do toho pustila!

Převzala jsem tento projekt v počáteční fázi a naše oddělení rychle vyrostlo na jedno z největších. Nemovitosti se nám prodávaly skvěle.  


V určité chvíli jsme se rozhodli změnit organizační strukturu a zrušit vedoucí pozice. A tak jsem začala pracovat jako makléřka. 


V první řadě se mi líbí kolektiv, výše mého příjmu a flexibilní pracovní doba. 

Mohu relaxovat, trávit čas s rodinou, vydělávat peníze a svou práci si opravdu užívat! Málokdo se tím může pochlubit, ale já ano! 


Jsem vděčná společnosti Lekvi, že mi poskytla takovou úžasnou pozici. Cítím se být na svém místě a mohu pracovat v klidu.  


Nebojím se budoucnosti a vážím si hezké přítomnosti!  

Děkuji, že jste dočetli až do konce.  

 

Nechte nám kontaktní údaje a my Vám poskytneme konzultace