Realitní makléř a jeho úloha

Realitní makléř a jeho úloha

Pamatujete si knihu “Bohatý táta, chudý táta”? Její autor Robert T. Kiyosaki popisuje svoji cestu za úspěchem a vztah k penězům. Kiyosaki tři roky věnoval tomu, aby se naučil správně investovat do nemovitostí a co nejlépe na tom vydělat. Ale opravdu bychom měli trávit roky zkoumáním specifik realitního trhu či bychom se radši měli svěřili do rukou zkušeného makléře?

Pro to, abyste se stali odbornými makléři nestačí mít jen dobré komunikační schopnosti. Makléř by určitě měl ovládat základy psychologie, aby si dokázal najít osobní přístup ke každému zákazníkovi. Díky tomu se od klienta dozví veškeré potřebné informace ohledně požadovaného bydlení a nezbytných podmínek. Kromě toho by se odborník měl vyznat v právních, sociálních a finančních záležitostech a neustále se vzdělávat. To je nezbytné pro to, aby mu neunikly žádné novinky ze světa realit nebo nově vydaných zákonů. Být odborníkem znamená mít komplexní přehled o aktuální situaci, což následně ušetří klientům čas a vede k nejlepšímu výsledku.

Co se stane, když se rozhodnete všechno vyřešit samostatně? Velké množství času strávíte emailovou a telefonickou komunikací. To platí ať už se jedná o prodej či koupi nemovitosti. Budete muset sehnat právníka, odhadce, případně i hypotečního poradce. Musíte také prozkoumat spoustu informací ohledně pravidel předání nemovitosti, vyřizování dokladů na katastru, procesu převodu a úschovy financí. Měli byste také dokázat sladit činnosti všech subjektů spolupráce tak, aby se všechno podařilo zprovoznit bezchybně a včas.

Pokud projevujete zájem o investice do nemovitostí, určitě byste měli zvážit spolupráci s odborníky. Poradenství a podpora včasného prodeje či koupě nemovitosti ušetří Váš čas a zvýší následný zisk. Naše společnost spolupracuje s bankami a řadou developerů, což nám umožňuje se detailně věnovat všem aspektům investic.

Lekvi.Group je týmem zkušených odborníků. Můžeme garantovat Vaši spokojenost díky třináctiletému působení na trhu a velkému množství úspěšně uzavřených smluv. Důkazem je naše stálá klientela, jejíž někteří členové s námi zůstávají již přes 10 let. Máme zkušenosti v řešení nestandardních a komplikovaných případů. Naši odborníci se neustále vzdělávají, aby jejich kvalifikace odpovídala aktuálním požadavkům. Společnost Lekvi Group je Vaším dlouhodobým partnerem ve světě nemovitostí. Pomůžeme najít Váš vysněný domov, výhodně prodat nebo investovat do nemovitostí. Postaráme se o kompletní správu nemovitostí a znásobíme Váš zisk. Nabízíme osobní přístup a komplexní pomoc ve všech fázích prodeje, koupě či pronájmu nemovitostí. Kontaktujte nás!

Nechte nám kontaktní údaje a my Vám poskytneme konzultace