Žižkov aneb Praha 3 – největší městská část centra metropole

Žižkov aneb Praha 3 – největší městská část centra metropole

V posledních několika letech si tuto část Prahy oblíbili zejména studenti a turisté. Důvod je prostý – ceny pronájmu jsou významně nižší oproti Praze 1 a 2, zatímco centrum města se všemi památkami jsou stále v docházkové vzdálenosti.
 V minulých letech bydlelo na Žižkově mnoho romských rodin, ale po roce 2013 se převážná část musela přestěhovat. Dnes se v zájmu celkové rekonstrukce snaží městská část Prahy-3 investovat do revitalizace. I přes to, že se tu nachází novostavby, vyžaduje stále ještě velká část bytů rekonstrukci.
Jedná se o lokalitu vhodnou pro investování zejména pro blízkost vůči centru města a množství dalších benefitů. Z toho důvodu roste poptávka o zdejší byty mezi lidmi, kteří hledají možnost investice do nemovitosti.
 Autentickou atmosféru Žižkova vytváří malé uličky, secesních domy, architektonické stavby demonstrující významnou pražskou historii, množství kulturních památek, parků aj. Tato čtvrť prochází aktivním rozvojem. V horizontu několika let se tu objeví nové rezidenční komplexy a kancelářské prostory. Před koupí bytu je vhodné si detailně prohlédnout nejen samotný dům, ale i sousední ulice v různou denní dobu.
Cena za metr čtvereční se pohybuje kolem 93 131 kč.

Nechte nám kontaktní údaje a my Vám poskytneme konzultace