Zprávy

Ukázat zprávy:

Мадина Нурматова получила статус налогового консультанта Чешской республики

Blahopřejeme řediteli Lekvi účetnictví Madina Nurmatové, která úspěšně absolvovala všechny zkoušky, a nyní získala status "daňového poradce registrovaného v daňové komoře České republiky"!

Účelem daňové komory je podporovat daňové poradce, chránit jejich zájmy, udržovat kvalitu a úroveň daňového poradenství a také provádět kvalifikační zkoušky u těch, kteří chtějí získat status daňového poradce.

Postavení "daňového poradce" v České republice je velmi obtížné a Madina Nurmatova musí absolvovat 2 písemné a 1 ústní zkoušku.


Kvalifikační zkouška obsahuje řadu otázek, mezi nimi otázky týkající se daní, účetnictví, pojištění, poplatků a otázek týkajících se mezinárodního zdanění.

Ti, kteří společně s Madinou absolvovali zkoušku, měli více než dvě stě osob, ale Madina šla na zkoušku jako první, úspěšně ji prošla.
Nyní víme vše o daních! Gratulujeme Madině, držte to! 06.11.2017

У Lekvi появился третий офис в Праге!

Друзья, у нас появился новый, третий офис! 
И не где-нибудь, а в самом центре Праги, напротив Главного железнодорожного вокзала. 04.11.2017

На базе Lekvi Group работает Школа риелторов в Праге

С 1 октября 2017 года на базе Lekvi Group работает Школа риелторов в Праге Школа Лекви. Студенты Школы риелторов изучают чешский рынок недвижимости, особенности работы риелтора, разбирают практические кейсы и выезжают на свободные объекты из портфолио Lekvi Group.  31.10.2017

Telefon v ČR: +420 212 240 500 Telefon v Rusku: 8 800 775 09 71