Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno

Prodej bytu 1+kk, 22 m2 - Legerova

 

Parametry

Celková cena:

3 622 000 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Dispozice:

1+kk

Patro:

4 - Patro

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout jedinečnou garsonku 1+kk o výměře 22 m2 z projektu Maison 1832. Stavba na Legerově ulici v Praze 2 prochází kompletní rekonstrukcí, všechny inženýrské sítě budou nahrazeny a výtah bude vybudován. 

Maison Project nabízí 36 luxusních apartmánů situovaných v hořejších patrech historické budovy. Pro tento exkluzivní, vkusný projekt byla zvolena špičková kvalita, která odráží jedinečnost budovy. Součástí standardu jsou třívrstvé dřevěné podlahy, mramorová dlažba a vysoce kvalitní sanitární keramika Villeroy & Boch.

V prvním patře budovy je proslulá vegetariánská restaurace Etnosvet. V okolí najdete mnoho kaváren, obchodů s čajemi, restaurace stejně jako specializované obchody nabízející kvalitní české farmářské produkty. Pokud máte v úmyslu využít tento apartmán ke krátkodobému bydlení, jistě oceníte možnost pronájmu tohoto apartmánu ve volném čase.

Vysoká životní úroveň, kvalitní infrastruktura, bezpečnost a inspirativní atmosféra - to vše najdete v Praze 2. Kulturní akce, živé centrum s jedinečným kouzlem. Byty budou koloudovány v druhé polovině roku 2019. Pro více informací, kontaktujte našeho makléře.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20 90
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL