Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno

Prodej bytu 2+kk, 46 m2 - Prokopova, Praha 3

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

5 500 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Balkon:

ano (7m2)

Dispozice:

2+kk

Patro:

2 - Patro

Parkoviště:

Ano

Obec:

Praha 3

Popis

Nabízíme k prodeji krásný designový byt 2+kk, který se nachází v ulici Prokopova na Praze 3. Byt je situovaný v prvním patře osmi podlažní moderní budovy.

Byt o podlahové ploše 45,6 m2 disponuje dvěmi místnostmi, balkonem (7 m2) a parkovacím místem v suterénu domu. Z vstupní předsíně vedou dveře do toalety, koupelny s vanou a do obývacího pokoje propojeného kuchyní. Z obývací místnosti lze vejít do vzdušné ložnice. Do obou místností proniká dostatek přirozeného světla díky velkým francouzským oknům, skrz kterými lze vstoupit na balkon směřující do klidného vnitrobloku plného zeleně. Interiér dodává na první pohled vzdušné a prostorné prostředí, které je charakteristické přírodními světlými odstíny a dekory dřeva. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a je vybavená kuchyňskou linkou. 

Residence leží v centru Prahy 3 na Žižkově v ulici Prokopova, což je v přímé blízkosti centra města. Výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Nachází se políž např. OC Flora s multi-kinem, Luxembourg Plaza - multifunkční komplex s obchody, kancelářemi a hotelem Courtyard. Žižkov je v posledních letech stále vyhledávanější lokalitou zejména proto, že je tak blízko centra města a zároveň jsou zde rozlehlé parky jako je Parukářka nebo Vítkov. Nejbližší stanice metra je Flóra (trasa "A"), nebo Muzeum (trasa "A" a "C"), v budoucnu bude vybudována cca 100m od "Residence Prokopova" stanice plánované trasy metra "D". Nechybí tu ani spoustu restaurací, divadel, zábavní podniky a možnost kulturního a společenského vyžití.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20 90
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL