Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno

Prodej bytu 2+kk, 62 m2 - Pitterova, Praha 3

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

7 100 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Dispozice:

2+kk

Patro:

3 - Patro

Parkoviště:

Ano

Obec:

Praha 3

Popis

Nabízíme k prodeji krásně zařízený byt se dvěma pokoji situovaný v 3. nadzemním podlaží komplexu - Central Park Praha, v Žižkovské ulici Pitterové (200 m od parku Parukářka). Velkou výhodou bytu je rozlehlá terasa (10,64 m2) směřující k soukromému parku residence, parkovací místo v podzemní vytápěné garáži a sklep (4,54 m2).
Ze vstupní předsíně vedou dveře do ložnice (16,68 m2) s vlastní koupelnou, obývacího pokoje (25,58 m2) s kuchyňským koutem, toalety a technické místnosti. Oba pokoje mají přístup na terasu. Toaleta je od koupelny oddělena posuvnými dveřmi, můžete do ní také vstoupit z chodby. K dispozici je dále technická místnost s připojovacím ventilem pro pračku a sušičku. Dispoziční řešení bytu nabízí jednoduché a praktické vstupy do jednotlivých pokojů. Byt je k prodeji kompletně zařízený – kuchyňská linka, vestavěné skříně, jídelní zóna, televize, gauč, postel atd.
Pro více informací kontaktujte našeho realitního makléře.
 

Central Park Praha nabízí dobře upravený, oplocený park o rozloze 15.000 m2 s dětským hřištěm, mini-vodním parkem a kavárnou. Komplex má recepci, bezpečnostní kamerový systém a údržbu v případě nouze nebo pomoc při instalaci zařízení. Vstupy jsou vybaveny bezpečnostními čipy. Blízkosti: mateřská škola, restaurace, pošta, zdravotní středisko, sportovní centrum a park Parukářka. Tramvajové zastávky Olšanská a Nákladové nádraží Žižkov jsou vzdáleny 3 minuty chůze, autobusová zastávka Mezi hřbitovy je vzdálená 5 minut.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20 90
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL