Prodej bytu 3+kk, 129 m2 - Gabrielská, Praha 5

 

Parametry

Celková cena:

14 990 000 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Dispozice:

3+kk

Patro:

2 - Patro

Parkoviště:

Ano

Obec:

Praha 5

Popis

Nabízíme k prodeji luxusní byt 3+kk v druhém nadzemním podlaží novostavby rezidenčního komplexu Sacre Coeur 2 v centru Prahy 5 - Smíchov, na ulici Gabrielská.

Byt má zajímavé dispoziční řešení, vstup z prvního podlaží odděluje halu (12 m2) s úložným prostorem od zbytku bytu, oddaluje tedy případný hluk z budovy přes vlastní soukromé schodiště. Schodiště v patře je zasazeno doprostřed bytu v hale - vyčleňuje z bytu odpočinkovou zónu, oddělenou chodbou se vstupy do dvou ložnic a koupelny s toaletou. Druhá polovina bytu nabízí velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem a šikovně rozvrženými vstupy do prádelny/komory a na samostatnou toaletu s odděleným umyvadlem. Byt nabízí podlahovou plochu 129 m2, náleží k němu garážové stání a sklepní kóje (3 m2). Cena již zahrnuje DPH.

Rezidence Sacre Coeur 2 se dostala do finále prestižní soutěže v kategorii Nejlepší rezidenční nemovitost  MIPIM AWARDS 2017. Byty jsou navrženy s ohledem na nadčasovou funkčnost v jedinečných, praktických dispozicích. Členění bytů na obytné a soukromé zóny je spolu s nejvyšší kvalitou používaných materiálů samozřejmostí. Raritní projekt ve tvaru podkovy nad Strahovským tunelem nabízí šest nadzemních podlaží, dvě podzemní pro sklepy a garážová stání s výjezdem do Kobrovy ulice, vše střežené kamerovými systémy. V přízemí je nonstop recepce s majordomem, který rezidentům ochotně zajistí služby od nákupů až po venčení psů či hlídání dětí.

Lokalita nemovitosti je vynikající  Smíchov patří mezi žádané části Prahy, s kompletní občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností: autem (Strahovský tunel a tunel Mrázovka) nebo MHD (přes zastávky Holečkova a Bertramka). V blízkosti najdeme také mnoho parků (udržovaný park projektu Sacre Coeur, zahradu Kinských a Petřín.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20 90
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL