Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno

Prodej bytu 3+kk, 78 m2 - Učňovská, Praha 9

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

7 830 000 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Dispozice:

3+kk

Patro:

1 - Patro

Parkoviště:

Ano

Obec:

Praha 9

Popis

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji vkusně zařízený byt 3+kk (78 m2) s terasou (12,5 m2) a navazující zahradou (95 m2) ve zvýšeném podlaží v krásné, klidné lokalitě novostaveb Zeleného města, ulice Učňovská. Byt je v osobním vlastnictví a momentálně pronajat, k prodeji je nabízen s vybavením jako na fotografiích. 

Bytu dominuje obývací pokoj s kuchyňským koutem a širokým vstupem na terasu, která obývací pokoj spojuje s jednou z ložnic. Byt je dispozičně dobře řešen, z chodby vedou další vstupy do obou ložnic a obývacího pokoje, rozměrné koupelny s vanou, na samostatnou toaletu, do technické místnosti s pračkou a do úložné komory. K bytu náleží široké garážové stání a sklepní kóje v suterénu domu. Parkování je zcela bezproblémové i na ulici.
 
Druhá etapa projektu bytů Zelené město byla dokončena v roce 2015. Celý projekt Zelené město je silně orientován na dojem z přírody při vynikající dostupnosti za službami a do centra. Dvě minuty chůze od domu se nachází Kaufland, poliklinika, Střední škola a především rozlehlá zastávka 'Spojovací', která nabízí velké množství dopravních spojů. Kilometr daleko je vlakové nádraží Libeň. Prostředí projektu ale působí velmi odlehle od ruchu města.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20 90
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL