Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno

Prodej bytu 4+kk, 106 m2 - Korunní, Praha 3

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

9 500 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Dispozice:

4+kk

Patro:

1 - Patro

Parkoviště:

2 parkovani

Obec:

Praha 3

Popis

Nabízíme k prodeji prostorný a slunný byt 4+kk v unikátní rezidenci - Korunní Dvůr, který se nachází v samém srdci pražské čtvrti Vinohradech. Byt se skládá ze 3 ložnic, prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem, 4 koupelí. Celková plocha činí 106 m2. K bytě náleží 2 parkovací místa a sklep (6 m2) - pro praktické skladování věcí. Bytová jednotka se nachází v 1. patře, má vysoké stropy a moderní okna poskytující maximálního přirozeného světla.

Splňuje všechny požadavky bydlení: nábytek, moderní rekonstrukci, kuchyň se spotřebiči a vestavěnými skříněmi. Výhodou bytu je nádherný výhled z každé místnosti na klidné nádvoří s fontánami a 2 parkovacími místy.

Součástí komplexu je uzavřené klidné nádvoří se zelení, kde rostou okrasné stromy a keře. Nechybí tu ani lavičky a fontány. K dispozici je bezpečnost, 24hodinová recepce a kamery. V samém komplexu je k dispozici obchod, restaurace a mnoho dalšího.

Rezidence se nachází v Praze 3, části Vinohradech, která je proslulá zelenými parky, dobře udržovanými zahradami a dobrou dopravní dostupností do téměř všech částí města. V pěší vzdálenosti (2-3 minuty) se nachází tramvajová zastávka Perunova, metro Flora a autobusová zastávka.

Tato lokalita nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost: v docházkové vzdálenosti se nacházejí školky, obchody, nákupní centrum, metro, tramvajové zastávky, pošta, lékárna, klinika, kosmetické salony, sportovní areál s tenisovými kurty a bazény.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20 90
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL