Prodej bytu 4+kk, 134 m2, Rezidence Svatošská, Karlovy Vary

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

5 462 277 

Provize:

cena nezahrnuje provizi

Právní servis:

včetně právního servisu

Typ nemovitostí:

novostavba

stav objektu:

ve výstavbě

Vybavení:

ano

Dispozice:

4+kk

Patro:

1 / 4

Parkoviště:

ano

Obec:

Karlovy Vary

Terasa:

ano (23m2)

Zahrada:

ano (310m2)

Sklep:

ano (3m2)

Výtah:

ano

Dopravní dostupnost:

dálnice, silnice

ID:

Svatošská(byt_2)

Popis


Nabízíme k prodeji byt 4+kk s užitnou plochou 134 m2 + zahrada 310 m2 v novém projektu Rezidence Svatošská v lázeňském městě Karlovy Vary – Doubí. Rezidenci Svatošská tvoří 4 jednovchodové třípatrové domy. V rámci projektu vzniklo celkem 34 bytových jednotek. Kolaudace proběhne v roce 2020. Byty jsou plně vybaveny a zařízeny tak, aby poskytovali novému majiteli komfortní bydlení bez starostí – dveře Sapeli, okna, sanitární technika, domácí telefon a laminátové podlahy od kvalitních ověřených evropských výrobců a další.

V areálu rezidence se nachází pouliční parkování se vjezdem přes závoru. Ve dvou domech jsou umístěny garáže s vjezdem z ulice. Všechny domy splňují nejnovější evropské standardy. Vstup je zabezpečen klíčem nebo domácím telefonem, což umožňuje kontrolovat přístup třetích osob. Veškeré vchody a byty mají vestavěnou automatickou požární signalizaci. V domech jsou moderní výtahy poslední generace od německé firmy Shindler.

Rezidence Svatošská poskytuje bezpečné, moderní a nadstandartní bydlení v klidné lokalitě zasazené do přírody. Výborná dostupnost do centra města i historického centra lázní. V bezprostřední blízkosti najdete množství obchodních a zábavních center, restaurace a hypermarkety. Obyvatelé mohou využít širokou škálu možností pro sportovní vyžití – nedaleko se nachází sportovně kulturní a kongresové centrum KV Arena se sídlem hokejového klubu HC Energie Karlovy Vary, krytý plavecký bazén, hala pro míčové sporty, fitness centrum a také 18-ti jamkové golfové hřiště. Rezidence se nachází nedaleko chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, nádherného údolí řeky Ohře a národní přírodní památky Svatošské skály.

terasa: 22,9 m2, sklep: 2,9 m2

Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

23 167 

Kontaktovat

podobné nabídky

Upravit hledání