Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno

Prodej bytu 6 a více, 295 m2 - Truhlářská, Praha 1

 

Parametry

Typ nemovitostí:

Sekundární

Dispozice:

6 a více

Patro:

7 - Patro

Parkoviště:

2 parkovani

Obec:

Praha 1

Popis

Nabízíme k prodeji luxusní mezonetový byt s šesti pokoji o celkové výměře 295 m², který se nachází přímo v centru města Prahy. Byt je situován v 6. a 7. nadpodlaží nově zrekonstruované budovy s výtahem. Výhodou bytové jednotky jsou: garáž s 2 parkovacími místy a rozlehlá střešní terasa (45 m2) s úchvatným výhledem na pověstné střechy stověžaté Prahy.

Hlavní obývací pokoj (67 m²) se nachází v přízemí bytu a nabízí jídelnu (25,5 m²) s kuchyňským koutem (12,1 m²) vybavený barovým pultem, mramorovou deskou a vestavěnými spotřebiči Siemens. V tomto patře jsou další 2 ložnice, z nichž jedna je aktuálně využívána jako obytná místnost, je uzpůsobena pro wellness centrum (přívod vody pro whirpool, sprcha, toaleta, hydroodsávání, odvětrávání). Dále tu nalezneme šatnu, prádelnu, oddělenou toaletu a terasu, která nabízí možnost obdivovat západ slunce či uspořádat jedinečný večírek.

Ve vyšším patře se nachází vzdušný prosklený obývací prostor (13,1 m²) a dvě ložnice s vlastními koupelnami a vlastním technickým zázemím. Vybavení nemovitosti splňuje ty nejvyšší požadavky: klimatizace po celým bytě, plovoucí podlaha (z bambusu), špičkové zabezpečení (24-hodinová ostraha, bezpečnostní dveře). Na obou podlažích jsou umístěny krby.

Výhodná lokalita – Náměstí Republiky v městské části Praze 1 ležící na rozhraní Starého a Nového Města. V bezprostřední blízkosti se nachází veškeré významné historické památky Prahy, občanská vybavenost a vynikající dopravní dostupnost.
 
Cena zahrnuje vybavení, parkovací stání i bytovou jednotku (2+kk) v 5. NP! Pro více informací kontaktujte naši makléřku.

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20 90
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL