Prodej domu 650 m2 - Nad Lesem, Turkovice

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

15 000 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Balkon:

ano

Patro:

1 - Patro

Parkoviště:

2 parkovani

Obec:

Turkovice

Terasa:

ano

Zahrada:

ano (4745m2)

Sklep:

ano

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji dvougenerační rodinný dům o dispozici 7+2 s možností rozdělení na dva samostatné byty. Dům s podlahovou plochou 650 m2, rozlehlou zahradou 4745 m2, a garáží se 2 parkovacími místy byl postaven v roce 2004. Výhodou je vybavení - Inteligentní systéme pro bezpečnější a příjemnější domov. Nemovitost má 2 nadpodlaží a nachází se v klidné obci Turkovice s dobrou dostupností do Prahy.
V přízemí domu se nachází prostorná garáž pro dvě auta, ze které se vchází přímo do domu. Z předsíně vedou vstupy do prádelny s koupelnou, toaletou, tří technických místností a prostorného obývacího pokoje s kuchyní. Francouzská okna v obývacím pokoji umožňují vstup na terasu. Rovněž zde najdeme 2 ložnice se samostatnými koupelnami, toaletu, zimní zahradu s vířivou vanou, fitness, krytý bazén a venkovní gril s posezením. Interiéru dominuje krb a vřetenové schodiště vedoucí do 1. patra. V hořejším podlaží se nachází prostorná hala s šatnou, 3 pokoje (jeden s balkonem), velká koupelna a další velký pokoj s kuchyňským koutem a balkonem. Vybavení nemovitosti splňuje ty nejvyšší požadavky: podlaha z parketů, velkoformátové dlaždice, podlahové topení, ústřední elektrické topení, dveře z dubu, bezpečnostní systém, klimatizaci, vzduchotechniku, centrální vysavač. Zahrada je osazena ovocnými stromy a vybavená vinným sklepem, zavlažovací systém a zahradním domkem, který disponuje kuchyňkou, toaletou a v podkroví možnost ložnice. Nechybí tu ani vinice.
Obec Turkovice se nachází 35 km od Prahy po dálnici D1, směr Brno. Okolí vybízí ke krásným procházkám, cyklistice Ladovým krajem. Kompletní občanská vybavenost v obci Mnichovice nebo v obci Ondřejov. Autobusová doprava na Říčany, Mnichovice, Praha (Háje). V Mnichovicích je vlakové nádraží. Podle znaleckého posudku činí cena 29 100 000 CZK. 

Měsíční očekávaný příjem z pronájmu:

185 714 

Kontaktovat

Upravit hledání