Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno

Prodej domu rodinný, 107 m2

B Velmi úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

7 700 000 

Typ nemovitostí:

Novostavba

Dispozice:

Rodinný

Patro:

1 - Patro

Parkoviště:

2 parkovani

Popis

Nabízíme k prodeji patrový řadový rodinný dům v osobním vlastnictví o dispozici 4+kk situovaný na klidném a dobře dopravně dostupném místě – obci Chýně v okresu Praha-Západ. Novostavba z roku 2018 má podlahovou plochu 107 m2, terasu 18 m2, pochozí půdu 20m2 na pozemku o výměře 270 m2 a dvě parkovací místa se zahradním domkem 15m2.

V přízemí se nachází zádveří se vstupem do koupelny se sprchovým koutem, komory a prostorného obývacího pokoje propojeného s kuchyní (41,26 m2). Skrz obývacího pokoje lze vstoupit na zahradu s terasou. V prvním patře nalezneme 3 ložnice a samostatnou koupelnu. Přízemí je pokryté vinylovou podlahou, 1. patro plovoucí podlahou, koupelna/zádveří dlažbou. Standardní vybavení: kuchyňská linka, třívrstvá plastová okna, střecha sedlová, podlahové vytápění s tepelným čerpadlem od Nibe. Ostatní nábytek je nabízen ke koupi zvlášť. Nízkoenergetická novostavba je interiérově navržena jednoduše, světle a zároveň moderně. 

Dynamicky se rozvíjející obec Chýně se nachází na západním okraji Prahy mezi Rudnou a Hostivicemi, vzdušnou čarou 4 km od obchodního centra Zličín. Výborná občanská vybavenost: Základní škola, Mateřské školy, obchody, praktický lékař, pošta, pivovar, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd. Rychlé spojení na Plzeňskou dálnici D5, Karlovarskou rychlostní komunikaci R6 nebo na Pražský okruh. Doprava na metro „A“ - Motol a „B“ - Zličín je zajištěna pravidelnými autobusovými linkami. 
K celé nemovitosti se vztahuje záruka, platná do 5.5.2020.
Rádi Vám pomůžeme s hypotékou!

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20 90
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL