Prodej domu rodinný, 296 m2 - Komenského

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

15 300 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Balkon:

ano

Dispozice:

Rodinný

Patro:

1 - Patro

Popis

Nabízíme rodinný dům v tradičním anglickém stylu s neopakovatelnou atmosférou, díky které tato nemovitost vystupuje z řady uniformních nemovitostí. 
Dům o užitné ploše téměř 300m2, se zahradou 317m2 a zastavěnou plochou cca 400m2 s krytým bazénem s protiproudem a solárním ohřevem se nachází na kopci v klidné části Černošic, v blízkosti lesa a přitom jen 3 minuty pěšky od centra města s veškerou občanskou vybaveností, vlakovým nádražím a stanicí autobusu příměstské dopravy. Interiér je s citem zařízen stylovým nábytkem, přičemž velká část je vyrobena na míru. 
V přízemí domu se nachází velký obytný prostor s jídelnou (50m2), na který navazuje velká (27m2) celoročně obyvatelná zimní zahrada. Velká kuchyně (23m2) je ve stylu tradičních anglických sídel. V přízemí se dále nachází předsíň, šatna, nová koupelna s toaletou a zoo koutek s několika terárii a velkým akváriem. V patře najdeme druhou koupelnu s whirlpoolem (14m2), halu s knihovnou a pracovnou (16m2), dvě ložnice (16 a 13m2) a další, 42m2 velký pokoj s arkýřem a anglickým krbem, která je zařízena jako obývací pokoj a pracovna současně. Nad touto místností se nachází prostor se dvěma střešními okny, využívaný jako další ložnice. 
V suterénu domu se nacházejí tři místnosti – technické zázemí vybavené pračkou a sušičkou Miele, sklípek na potraviny s pultovým mrazákem Liebher a třetí, relaxační místnost s infrasaunou, slouží také jako další plně vybavená šatna. 
Na zahradě je dostatek místa pro rodinné posezení u krbu s atmosférou tekoucí vody v místním jezírku, případně v letních měsících relaxaci u venkovního krytého bazénu. 
V případě zájmu o koupi neváhejte s prohlídkou, nebudete litovat.

Kontaktovat

podobné nabídky

hledat dál