Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno
Prodáno

Prodej domu rodinný, 300 m2 - Otínská, Praha 5

C Úsporná  

 

Parametry

Celková cena:

21 200 000 

Typ nemovitostí:

Sekundární

Balkon:

ano (20m2)

Dispozice:

Rodinný

Patro:

1 - Patro

Parkoviště:

2 parkovani

Obec:

Praha 5

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji výjimečné luxusní rodinné sídlo s celkovou plochou 320 m2 se slunnou zahradou a garáží se 2 parkovacími místy. Dům s výtahem, postavený v roce 2008, má 3 nadpodlaží a nachází se v klidné části Radotína s výbornou dostupností do centra Prahy. Pozemek o 606 m2 (včetně zastavěné plochy 325 m2) sousedí s krásným prostředí nedaleko soutoku řeky Berounky a Vltavy.

V přízemí se nachází pokoj pro hosty, kuchyňský kout, samostatná koupelna a šatna. V 1. patře najdeme prostorný světlý obývací pokoj s krbem propojený s kuchyní, pracovnu a samostatnou koupelnu. Z obývacího pokoje lze vstoupit do prosklené zimní zahrady a do prostoru s bazénem, kde můžete využít relaxační zónu se saunou a sprchou. Na zahradu lze vstoupit přímo od bazénu.  Ve 2. patře se nachází ložnice, pokoj pro děti, koupelna a toaleta. Přístup je po vnitřním schodišti resp. výtahem. Odtud je rovněž výstup do zahrady, relaxační zóny a také na venkovní terasu. Krásná udržovaná zahrada je osazena okrasnými stromy a květinami. Pohodlí tu zajišťuje zastřešený altán pro klidné posezení. Vytápění domu je podlahové s napojením na tepelná čerpadla s vrty. V obýváku a ložnici je instalována klimatizace. Ohřev vody z vrtů nebo elektrickým bojlerem coby alternativou. 

Radotín-Praha 5 je klidnou městskou částí. Lokalita disponuje plnou občanskou vybaveností – obchody, službami, bankami či restauracemi. Kulturní a společenský život obstarává nejen kino, ale také četné společenské komunity a zájmové kroužky; pro děti zde fungují četné mateřské školky i základní škola. Podél řeky vede cyklostezka s odbočkou na Zbraslav. Dopravní spojení s centrem zajišťuje spolehlivě silnice č. 115, nebo také vlakové spojení (k pražskému hlavnímu nádraží trvá cesta 17 minut).

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA

Cena nemovitosti:
2 000 000 90 000 000
Záloha:
20 90
Doba splácení(roky):
3 30
roky

Vaše měsiční platba:

Ročně:

2,44 % ročně

PODOBNÉ NABÍDKY

HLEDAT DÁL